Åkerbärstigen, 125 52 Stockholm, Sweden
4,255 kr / month
rum till veckopendlare måndagar till fredagar Eget rum delat kök och badrum Närhet till Mat Affär och Buss till Älvsjö och Telefonplan. Fri parkering på gården. Krav Rökfritt
rum till veckopendlare måndagar till fredagar Eget rum delat kök och badrum Närhet till Mat Affär och Buss till Älvsjö och Telefonplan.
Fri parkering på gården. Krav Rökfritt
Property type
apartment
Rooms
1
Size
13 m²
Price
4,255 kr
Rental period
Unlimited
Available from
14-05-2026
Price per m²
327 kr
The listing is located at Åkerbärstigen, 125 52 Stockholm, Sweden
Loading map