3 rooms apartment of 72m² in Gothenburg

Bandtraktorgatan, 424 67 Gothenburg, Sweden

14,950 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-08-2026

Angered - 3rok - 12mån - 14.950kr/mån

Lägenheten: Lägenheten är en 3 rok, varav 2 sovrum. Det är en öppen planlösning, genomgående laminatgolv och vitmålade väggar. Badrummet har helkaklade väggar och plastmatta. Lägenheten hyrs ut långtid, omöblerad. Husdjur- och rökfri lägenhet. Hemförsäkring är ett krav. Området: Detta är lägenheten för dig som vill ha allt inom gångavstånd. Dessa nyproducerade lägenheter från 2019 erbjuder en välplanerad och social planlösning med välutnyttjade kvadratmeter. Tack vare...

Property type

apartment

Rooms

3

Size

72 m²

Price

14,950 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-08-2026

Price per m²

208 kr

Map

The listing is located at Bandtraktorgatan, 424 67 Gothenburg, Sweden

Loading map