Miercurea Ciuc, Harghita, Romania
900 lei / month
De închiriat în Miercurea Ciuc, str. Podișului, într-o casă familială, o cameră mobilate de 16 m2. Camera au intrare separată, baie proprie, bucătărie comună. Prețul chiriei cuprinde utilități ca: încălzire, energie electrică, internet. Chirie lunară: 900 Ron Tel: o / o
De închiriat în Miercurea Ciuc, str. Podișului, într-o casă familială, o cameră mobilate de 16 m2. Camera au intrare separată, baie proprie, bucătărie comună.
Prețul chiriei cuprinde utilități ca: încălzire, energie electrică, internet. Chirie lunară: 900 Ron Tel: o / o
Property type
apartment
Rooms
1
Size
16 m²
Price
900 lei
Price per m²
56 lei
The listing is located at Miercurea Ciuc, Harghita, Romania
Loading map