Rua Airi, 232, Tatuapé, São Paulo - SP, 03310-010, Brazil
R$2,860 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
27 m²
Price
R$2,860
Price per m²
R$106
The listing is located at Rua Airi, 232, Tatuapé, São Paulo - SP, 03310-010, Brazil
Loading map