Rua Cristianópolis, 5, Parque da Mooca, São Paulo - SP, 03128-030, Brazil
R$2,311 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
40 m²
Price
R$2,311
Price per m²
R$58
The listing is located at Rua Cristianópolis, 5, Parque da Mooca, São Paulo - SP, 03128-030, Brazil
Loading map