Edifício Portale Mattino, Rua João Antônio de Oliveira, 544, Mooca, São Paulo - SP, 03111-010, Brazil
R$7,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
82 m²
Price
R$7,500
Price per m²
R$91
The listing is located at Edifício Portale Mattino, Rua João Antônio de Oliveira, 544, Mooca, São Paulo - SP, 03111-010, Brazil
Loading map