Rua Santa Virginia, 151, Tatuapé, São Paulo - SP, 03084-000, Brazil
R$6,980 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
123 m²
Price
R$6,980
Price per m²
R$57
The listing is located at Rua Santa Virginia, 151, Tatuapé, São Paulo - SP, 03084-000, Brazil
Loading map