Alaskavägen, 872 24 Kramfors, Sweden
25,000 kr / month
Property type
apartment
Rooms
5
Size
90 m²
Price
25,000 kr
Price per m²
278 kr
The listing is located at Alaskavägen, 872 24 Kramfors, Sweden
Loading map