Arvidsgatan, 774 35 Avesta, Sweden
9,312 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
63 m²
Price
9,312 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-11-2025
Price per m²
148 kr
The listing is located at Arvidsgatan, 774 35 Avesta, Sweden
Loading map