Listed yesterday
Bjäregatan, 252 48 Helsingborg, Sweden
8,377 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
72 m²
Price
8,377 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-07-2026
Price per m²
116 kr
The listing is located at Bjäregatan, 252 48 Helsingborg, Sweden
Loading map