Bryggargatan, 861 31 Timrå, Sweden
9,363 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
62 m²
Price
9,363 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-04-2026
Price per m²
151 kr
The listing is located at Bryggargatan, 861 31 Timrå, Sweden
Loading map