Listed 6 days ago
Centralvägen, 718 92 Frövi, Sweden
6,000 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
26 m²
Price
6,000 kr
Price per m²
231 kr
The listing is located at Centralvägen, 718 92 Frövi, Sweden
Loading map