Dalagatan, 912 32 Vilhelmina, Sweden
4,031 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
33 m²
Price
4,031 kr
Price per m²
122 kr
The listing is located at Dalagatan, 912 32 Vilhelmina, Sweden
Loading map