Dalbovägen, 352 37 Växjö, Sweden
9,000 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
75 m²
Price
9,000 kr
Rental period
Unlimited
Available from
18-05-2026
Price per m²
120 kr
The listing is located at Dalbovägen, 352 37 Växjö, Sweden
Loading map