Doktor Forselius Backe, 413 26 Gothenburg, Sweden
4,082 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
22 m²
Price
4,082 kr
Rental period
Unlimited
Available from
08-06-2026
Price per m²
186 kr
The listing is located at Doktor Forselius Backe, 413 26 Gothenburg, Sweden
Loading map