Drottninggatan, 632 17 Eskilstuna, Sweden
11,142 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
74 m²
Price
11,142 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
Price per m²
151 kr
The listing is located at Drottninggatan, 632 17 Eskilstuna, Sweden
Loading map