Listed 5 days ago

1 room apartment of 26m² in Malmö

Ebba Ströms gata, 212 24 Malmö, Sweden

7,191 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-08-2026

apartment at Ebba Ströms gata, Malmö

Property type

apartment

Rooms

1

Size

26 m²

Price

7,191 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-08-2026

Price per m²

277 kr

Map

Ebba Ströms gata, 212 24 Malmö, Sweden

Loading map