Furugatan, 632 30 Eskilstuna, Sweden
18,800 kr / month
Property type
apartment
Rooms
9
Size
210 m²
Price
18,800 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-07-2026
Price per m²
90 kr
The listing is located at Furugatan, 632 30 Eskilstuna, Sweden
Loading map