Gamla Nissastigen, 313 33 Oskarström, Sweden
9,318 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
70 m²
Price
9,318 kr
Price per m²
133 kr
The listing is located at Gamla Nissastigen, 313 33 Oskarström, Sweden
Loading map