Gamla Nissastigen, 314 41 Torup, Sweden
8,150 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
90 m²
Price
8,150 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-06-2026
Price per m²
91 kr
The listing is located at Gamla Nissastigen, 314 41 Torup, Sweden
Loading map