Gamlegård, 230 53 Lomma, Sweden
4,916 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
4,916 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-06-2026
Price per m²
246 kr
The listing is located at Gamlegård, 230 53 Lomma, Sweden
Loading map