Listed yesterday

2 rooms apartment of 70m² in Halmstad

Gamletullsgatan, 302 26 Halmstad, Sweden

11,003 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-09-2026

apartment at Gamletullsgatan, Halmstad

Property type

apartment

Rooms

2

Size

70 m²

Price

11,003 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-09-2026

Price per m²

157 kr

Map

Gamletullsgatan, 302 26 Halmstad, Sweden

Loading map