Getholmsgatan, 504 46 Borås, Sweden
7,950 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
59 m²
Price
7,950 kr
Price per m²
135 kr
The listing is located at Getholmsgatan, 504 46 Borås, Sweden
Loading map