Parkgatan 6, 521 43 Falköping, Sweden
11,051 kr / month
Ledig 3:a på 86m² på bottenvåning i Grevagårdsbyn ca 7 km söder om Skövde mot Falköping finns att hyra fr o m . Parhusen består av 4 lägenheter i varje och nu har vi en ledig lght i hus 10. Parkering/garage finns att hyra. Värme och varmvatten ingår i hyran. Lägenheten kommer att vara nyrenoverad, fullutrustad med ny tvättmaskin, torktumlare och diskmaskin. Härlig altan i västerläge. Fiber finns indraget i huset. Parkett i hela lägenheten, kaklat badrum.
Ledig 3:a på 86m² på bottenvåning i Grevagårdsbyn ca 7 km söder om Skövde mot Falköping finns att hyra fr o m . Parhusen består av 4 lägenheter i varje och nu har vi en ledig lght i hus 10. Parkering/garage finns att hyra. Värme och varmvatten ingår i hyran.
Lägenheten kommer att vara nyrenoverad, fullutrustad med ny tvättmaskin, torktumlare och diskmaskin. Härlig altan i västerläge. Fiber finns indraget i huset. Parkett i hela lägenheten, kaklat badrum.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
86 m²
Price
11,051 kr
Price per m²
129 kr
The listing is located at Parkgatan 6, 521 43 Falköping, Sweden
Loading map