Listed today
Grustagsgatan, 352 41 Växjö, Sweden
7,268 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
52 m²
Price
7,268 kr
Rental period
Unlimited
Available from
02-07-2026
Price per m²
140 kr
The listing is located at Grustagsgatan, 352 41 Växjö, Sweden
Loading map