Gruvfogdevägen, 772 40 Grängesberg västra, Sweden
5,200 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
52 m²
Price
5,200 kr
Price per m²
100 kr
The listing is located at Gruvfogdevägen, 772 40 Grängesberg västra, Sweden
Loading map