Listed today
Grynbodgatan, 211 33 Malmö, Sweden
21,916 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
103 m²
Price
21,916 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
Price per m²
213 kr
The listing is located at Grynbodgatan, 211 33 Malmö, Sweden
Loading map