Herculesgatan, 177 67 Järfälla kommun, Sweden
7,460 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
22 m²
Price
7,460 kr
Rental period
Unlimited
Available from
05-06-2026
Price per m²
339 kr
The listing is located at Herculesgatan, 177 67 Järfälla kommun, Sweden
Loading map