Ingelsgatan, 784 62 Borlänge, Sweden
8,439 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
83 m²
Price
8,439 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-06-2026
Price per m²
102 kr
Ingelsgatan, 784 62 Borlänge, Sweden
Loading map