Listed 3 days ago
Jämtlandsgatan, 162 60 Stockholm, Sweden
12,000 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
36 m²
Price
12,000 kr
Price per m²
333 kr
The listing is located at Jämtlandsgatan, 162 60 Stockholm, Sweden
Loading map