Käckens Väg, 645 71 Härad, Sweden
5,658 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
34 m²
Price
5,658 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-02-2026
Price per m²
166 kr
The listing is located at Käckens Väg, 645 71 Härad, Sweden
Loading map