Kringelvägen, 352 48 Växjö, Sweden
7,945 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
54 m²
Price
7,945 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
Price per m²
147 kr
The listing is located at Kringelvägen, 352 48 Växjö, Sweden
Loading map