Listed 6 days ago
Kryddgatan, 465 31 Nossebro, Sweden
10,077 kr / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
108 m²
Price
10,077 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-06-2026
Price per m²
93 kr
The listing is located at Kryddgatan, 465 31 Nossebro, Sweden
Loading map