Kullavägen, 640 33 Bettna, Sweden
4,379 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
41 m²
Price
4,379 kr
Rental period
Unlimited
Available from
20-03-2026
Price per m²
107 kr
The listing is located at Kullavägen, 640 33 Bettna, Sweden
Loading map