Kvintettgatan, 656 36 Karlstad, Sweden
6,105 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
29 m²
Price
6,105 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-06-2026
Price per m²
211 kr
The listing is located at Kvintettgatan, 656 36 Karlstad, Sweden
Loading map