Kyrkogatan, 578 32 Aneby, Sweden
10,500 kr / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
100 m²
Price
10,500 kr
Price per m²
105 kr
The listing is located at Kyrkogatan, 578 32 Aneby, Sweden
Loading map