Larmvägen, 254 56 Helsingborg, Sweden
7,750 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
66 m²
Price
7,750 kr
Price per m²
117 kr
The listing is located at Larmvägen, 254 56 Helsingborg, Sweden
Loading map