Lavendelvägen, 226 39 Lund, Sweden
10,500 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
40 m²
Price
10,500 kr
Rental period
Unlimited
Available from
15-07-2026
Price per m²
263 kr
The listing is located at Lavendelvägen, 226 39 Lund, Sweden
Loading map