Listed 5 days ago
Liegatan, 724 62 Västerås, Sweden
7,393 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
44 m²
Price
7,393 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
Price per m²
168 kr
The listing is located at Liegatan, 724 62 Västerås, Sweden
Loading map