Lomvägen, 192 56 Sollentuna kommun, Sweden
10,135 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
44 m²
Price
10,135 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-07-2026
Price per m²
230 kr
The listing is located at Lomvägen, 192 56 Sollentuna kommun, Sweden
Loading map