Listed 3 days ago
Lovartsgatan, 211 19 Malmö, Sweden
26,000 kr / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
102 m²
Price
26,000 kr
Price per m²
255 kr
The listing is located at Lovartsgatan, 211 19 Malmö, Sweden
Loading map