Listed today
Lummelundsväg, Visby, Sweden
8,000 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
33 m²
Price
8,000 kr
Price per m²
242 kr
The listing is located at Lummelundsväg, Visby, Sweden
Loading map