Malmvägen, 191 60 Sollentuna kommun, Sweden
5,000 kr / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
96 m²
Price
5,000 kr
Price per m²
52 kr
The listing is located at Malmvägen, 191 60 Sollentuna kommun, Sweden
Loading map