Norsborg, Botkyrka Kommun, Sweden
5,000 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
22 m²
Price
5,000 kr
Price per m²
227 kr
The listing is located at Norsborg, Botkyrka Kommun, Sweden
Loading map