Odengatan, 553 22 Jönköping, Sweden
9,715 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
40 m²
Price
9,715 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-05-2026
Price per m²
243 kr
Odengatan, 553 22 Jönköping, Sweden
Loading map