Listed today
611 55 Nyköping, Sweden
8,211 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
72 m²
Price
8,211 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-10-2026
Price per m²
114 kr
The listing is located at 611 55 Nyköping, Sweden
Loading map