1 room apartment of 37m² in Vellinge

Perstorpsgatan, 235 33 Vellinge, Sweden

7,317 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-07-2026

apartment at Perstorpsgatan, Vellinge

Property type

apartment

Rooms

1

Size

37 m²

Price

7,317 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-07-2026

Price per m²

198 kr

Map

Perstorpsgatan, 235 33 Vellinge, Sweden

Loading map