Halmstad, Halmstads Kommun, Sweden
7,500 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
40 m²
Price
7,500 kr
Price per m²
188 kr
The listing is located at Halmstad, Halmstads Kommun, Sweden
Loading map