Pluggvägen, 135 45 Tyresö kommun, Sweden
9,028 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
78 m²
Price
9,028 kr
Rental period
Unlimited
Available from
02-06-2026
Price per m²
116 kr
The listing is located at Pluggvägen, 135 45 Tyresö kommun, Sweden
Loading map