Listed 3 days ago
Riddaregatan, 461 34 Trollhättan, Sweden
15,913 kr / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
112 m²
Price
15,913 kr
Price per m²
142 kr
The listing is located at Riddaregatan, 461 34 Trollhättan, Sweden
Loading map